Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Rzeszów

SZKOLENIE WETERYNARYJNE oraz SZKOLENIE DLA STRAŻNIKÓW ŁOWIECKICH

Zarząd Okręgowy PZŁ w Rzeszowie zaprasza na szkolenie dla strażników łowieckich, które odbędzie się w dniu 04.06.2022 rok, w budynku ZO PZŁ w Rzeszowie, ul Ks Jałowego 25. Rozpoczęcie zajęć od godziny 8:00. Koszt udziału w szkoleniu to 180 zł ( w tym katering). Wykłady będzie prowadził doświadczony Lektor prawa łowieckiego i wieloletni strażnik łowiecki Kol Andrzej Kitliński z okręgu warszawskiego. Ilość miejsc ograniczona. Ostateczny termin zgłoszenia to 31 maja 2022 r. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Rzeszowie zaprasza również na szkolenie weterynaryjne myśliwych w celu otrzymania uprawnień do oceny stanu zdrowotnego zwierzyny przed i po dokonaniu odstrzału, które odbędzie się w dniach 11 i 12 czerwca 2022 roku. Koszt szkolenia wynosi 80 zł / osoby. Szczegóły odnośnie lokalizacji szkolenia zostaną podane po zgłoszeniu się odpowiedniej liczby osób. Szkolenie będzie prowadził zespół posiadający zezwolenie Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii na prowadzenie szkoleń z zakresu oceny stanu zdrowotnego zwierzyny przed i po dokonaniu odstrzału.
Ostatnie takie szkolenie odbyło się w 2018 roku, dlatego zapraszamy szczególnie osoby, które wstąpiły w szeregi PZŁ po tym terminie. Uprawnienia wygasają po upływie 10 lat od szkolenia, dlatego zapraszamy również kolegów, którzy odbyli takie szkolenie przed 2012 rokiem. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej, każdy myśliwy wprowadzający tusze do obiegu (np oddając ją do punktu skupu) powinien posiadać takie uprawnienia potwierdzone wpisem do ewidencji z nadaniem naszego numeru.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: zo.rzeszow@pzlow.pl
Ostateczny termin zgłoszenia to 3 czerwca 2022 r. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱