Myśliwska paczka dla Hospicjum

Myśliwska paczka dla Hospicjum

Kolejna już edycja ogólnopolskiej charytatywnej akcji „Myśliwska Paczka” została zorganizowana w tym roku również przez myśliwych z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 154 ROGACZ w Rzeszowie.

„Myśliwska paczka”, zawierająca 5 regulatorów próżni, została przekazana, przez Mateusza Juchno, Sekretarz WKŁ ROGACZ w Rzeszowie, na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Urządzenia pomogą 20 podopiecznym Hospicjum.

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 154 ROGACZ w Rzeszowie dzierżawi dwa obwody łowieckie obejmujące tereny miasta Rzeszowa i gmin sąsiednich. Dzięki już ponad 70 letniej pracy tych myśliwych, dzikich zwierząt w naszej okolicy jest coraz więcej i są one w dobrej kondycji. Sarny, dziki i bażanty często można spotkać podczas niedzielnych spacerów, a choć rzadziej dostrzegane, to w okolicach Rzeszowa występują również jelenie, lisy, zające, borsuki i wiele innych zwierząt, w tym również wilk.

Myśliwi z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 154 ROGACZ w Rzeszowie życzą Wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2022 Roku, przekazując myśliwskie pozdrowienie „Darz Bór”.

Mateusz Juchno, Maciej Ciuła.